Dato Navn
Wed 15 Sep
kl 12:00 - 12:40
RUTH FONN JOHANSEN - DAME KLIPP fra
Wed 15 Sep
kl 12:45 - 14:45
Tanja Hansen - STRIPER
Wed 15 Sep
kl 12:45 - 13:25
Line Margrethe Rasmussen - DAME KLIPP fra
Wed 15 Sep
kl 13:00 - 14:00
HELGA JONSTANG - FØN
Wed 15 Sep
kl 13:30 - 15:00
Inger Bækken - STRIPER
Wed 15 Sep
kl 14:00 - 14:55
ASTRID LINNEHOL - DAME KLIPP fra
Wed 15 Sep
kl 14:45 - 15:25
Tanja Hansen - DAME KLIPP fra
Wed 15 Sep
kl 15:00 - 15:55
Anette Blix - DAME KLIPP fra
Wed 15 Sep
kl 15:00 - 15:55
Inger Bækken - DAME KLIPP fra
Wed 15 Sep
kl 15:00 - 16:00
Sølvi Holte - KLIPP M/F�N fra
Wed 15 Sep
kl 15:25 - 15:40
Tanja Hansen - BRYN NAPPING
Wed 15 Sep
kl 15:45 - 17:15
Guri Banggren Sando - STRIPER
Wed 15 Sep
kl 16:45 - 17:25
LINE ÅSEBØ - DAME KLIPP fra
Wed 15 Sep
kl 17:15 - 17:55
Guri Banggren Sando - DAME KLIPP fra
Wed 15 Sep
kl 17:25 - 17:55
LINE ÅSEBØ - KUR REDKEN
Thu 16 Sep
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 16 Sep
kl 10:00 - 11:45
ANETTE ARTHURSON HANSEN - FARGE GLOSS MEDIUM FER
Thu 16 Sep
kl 10:00 - 11:45
ANETTE ARTHURSON HANSEN - FARGE GLOSS MEDIUM FER
Thu 16 Sep
kl 10:00 - 10:45
Patricia Cove - KLIPP M/F�N fra
Thu 16 Sep
kl 11:00 - 11:55
maria natten - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 11:00 - 11:30
ARNE DAAE - HERRE KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 11:00 - 11:55
Hanne Merete Tollefsen - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 11:30 - 12:15
Solveig Bydal - MINICOLERASJON FRA
Thu 16 Sep
kl 12:00 - 12:55
anne skogen - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 12:00 - 12:30
Harald Feen - HERRE KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 12:00 - 12:55
oddlaug ellefsen - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 12:25 - 13:00
Solveig Bydal - MINICOLERASJON FRA del 2
Thu 16 Sep
kl 12:30 - 13:45
kristi næsset - FARGE MEDIUM FRA
Thu 16 Sep
kl 13:00 - 14:00
LIV BENTE BJUNE - KLIPP M/FØN fra
Thu 16 Sep
kl 13:00 - 13:40
Solveig Bydal - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 13:25 - 13:45
kristi næsset - FARGE MEDIUM FRA del 2
Thu 16 Sep
kl 13:45 - 14:25
kristi næsset - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 13:45 - 14:15
REIDUN RAVN - FARGE GLOSS SMALL FRA
Thu 16 Sep
kl 14:00 - 14:55
TOYA MIKALSEN - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 14:00 - 14:55
VIKTORIA LØRENSKOG - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 14:15 - 15:00
REIDUN RAVN - NAKKESTUSS
Thu 16 Sep
kl 15:00 - 15:55
LIV HAUGEN - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 15:30 - 17:00
Trine Mørland - STRIPER
Øndker lysere striper innerst/jevne ut ettervekst…
Thu 16 Sep
kl 16:00 - 16:45
Kate Nordén - FARGE small
Thu 16 Sep
kl 16:00 - 16:55
ELIN FOLDVIK - DAME KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 16:30 - 17:00
Anders Pladsen - HERRE KLIPP fra
Thu 16 Sep
kl 16:55 - 17:15
Kate Nordén - FARGE small del 2
Thu 16 Sep
kl 17:15 - 17:55
Kate Nordén - DAME KLIPP fra
Fri 17 Sep
kl 09:00 - 09:55
ANNE BERIT RASMUSSEN - DAME KLIPP fra
Fri 17 Sep
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 17 Sep
kl 10:00 - 10:40
Ida Spangrud - DAME KLIPP fra
Fri 17 Sep
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 17 Sep
kl 11:00 - 12:00
REIDUN GJERSØE - KLIPP M/FØN fra
Fri 17 Sep
kl 11:15 - 12:30
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
Fri 17 Sep
kl 12:00 - 12:30
Siri Leborg - VASK fra
Fri 17 Sep
kl 12:00 - 12:30
Anne Marie Larsen - F�N
Fri 17 Sep
kl 12:15 - 13:35
Christina Tranberg - LYS FARGE LARGE FRA
Fri 17 Sep
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - VASK FØHN FRA PRIS
Fri 17 Sep
kl 13:35 - 14:10
Christina Tranberg - LYS FARGE LARGE FRA del 2
Fri 17 Sep
kl 15:00 - 15:55
Karin Ottestad - DAME KLIPP fra
Fri 17 Sep
kl 15:15 - 16:00
nina matre - KLIPP M/FØN fra
Fri 17 Sep
kl 15:30 - 16:00
Agnes - BARN KLIPP (0-5 �R)
2,5år
Fri 17 Sep
kl 15:45 - 16:25
Helena Fjelking Døvle - JENTE KLIPP (6-10 �R
Jente 8 år , klippe tuppene
Fri 17 Sep
kl 16:00 - 16:45
Silje christin Haugland - FARGE MEDIUM FRA
Fri 17 Sep
kl 16:00 - 17:30
Rosemarie Abrahamsen - STRIPER
Fri 17 Sep
kl 16:30 - 17:00
Trym Strand - HERRE KLIPP fra
Fri 17 Sep
kl 16:55 - 17:15
Silje christin Haugland - FARGE MEDIUM FRA del 2
Fri 17 Sep
kl 17:15 - 17:55
Silje christin Haugland - DAME KLIPP fra
Fri 17 Sep
kl 17:30 - 18:10
Rosemarie Abrahamsen - DAME KLIPP fra
Sat 18 Sep
kl 09:00 - 10:30
EVA BECKSTRØM - STRIPER
Sat 18 Sep
kl 09:00 - 10:30
Helle Dagsberg - STRIPER
Sat 18 Sep
kl 10:00 - 10:30
John Inge Thorkildsen - HERRE KLIPP fra
Sat 18 Sep
kl 10:30 - 11:10
Helle Dagsberg - DAME KLIPP fra
Sat 18 Sep
kl 10:30 - 11:10
EVA BECKSTRØM - DAME KLIPP fra
Sat 18 Sep
kl 11:00 - 12:00
REBEKKA GUDEM - KLIPP M/FØN fra
Sat 18 Sep
kl 11:10 - 11:25
Helle Dagsberg - BRYN FARGE
Sat 18 Sep
kl 11:25 - 12:25
Helle Dagsberg - BRYN NAPPING
Sat 18 Sep
kl 11:30 - 12:00
Jørgen Tranberg-Svanum - GUTTEKLIPP 6-10 �r
Sat 18 Sep
kl 12:00 - 12:30
Nora Tranberg-Svanum - BARN KLIPP (0-5 �R)
Sat 18 Sep
kl 12:30 - 13:15
Vita Gustavsen - FARGE LARGE FRA
Sat 18 Sep
kl 13:00 - 14:00
Nina Poulsson - VASK fra
Sat 18 Sep
kl 13:25 - 13:45
Vita Gustavsen - FARGE LARGE FRA del 2
Sat 18 Sep
kl 13:45 - 15:00
Vita Gustavsen - KLIPP M/FØN fra
Sat 18 Sep
kl 14:00 - 16:00
ANDREA ANDERSEN - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Mon 20 Sep
kl 10:00 - 10:45
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA
Mon 20 Sep
kl 10:00 - 11:00
Hanne Solem Holt - FARGE small
Mon 20 Sep
kl 10:55 - 11:15
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA del 2
Mon 20 Sep
kl 10:55 - 11:15
Hanne Solem Holt - FARGE small del 2
Mon 20 Sep
kl 11:15 - 11:55
Hanne Solem Holt - DAME KLIPP fra
Mon 20 Sep
kl 11:15 - 12:40
Anne Grethe Randbye - DAME KLIPP fra
Mon 20 Sep
kl 12:00 - 13:00
ANNE MARIE HARALDSEN - FARGE MEDIUM FRA
Mon 20 Sep
kl 12:55 - 13:15
ANNE MARIE HARALDSEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
Mon 20 Sep
kl 13:00 - 13:55
INGUNN Jacobsen - DAME KLIPP fra
Mon 20 Sep
kl 13:15 - 14:10
ANNE MARIE HARALDSEN - DAME KLIPP fra
Mon 20 Sep
kl 14:15 - 15:00
Even Øveraasen - HERRE KLIPP fra
Mon 20 Sep
kl 17:00 - 17:30
Conrad Prestbøen - HERRE KLIPP fra
Tue 21 Sep
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 21 Sep
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 21 Sep
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 21 Sep
kl 10:00 - 11:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
Tue 21 Sep
kl 11:00 - 12:00
Margareth Fauske - KLIPP M/FØN fra
Tue 21 Sep
kl 12:00 - 13:00
ELSE ØVERAASEN - FARGE MEDIUM FRA
Tue 21 Sep
kl 12:00 - 13:30
Lisbeth Granly - STRIPER
Tue 21 Sep
kl 12:55 - 13:15
ELSE ØVERAASEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
Tue 21 Sep
kl 13:15 - 14:10
ELSE ØVERAASEN - DAME KLIPP fra
Tue 21 Sep
kl 13:30 - 13:50
Lisbeth Granly - TØRK ETTER FARGE FRA
Tue 21 Sep
kl 14:00 - 14:30
RUTH BERG - VASK LEGG fra
Tue 21 Sep
kl 14:30 - 16:00
RUTH BERG - WELLA RØRKUR ETTER FARGE
Wed 22 Sep
kl 10:00 - 12:30
Drop-in - FØN
Kurs
Wed 22 Sep
kl 10:00 - 12:15
Drop-in - FØN
KURS
Wed 22 Sep
kl 11:00 - 12:30
monique fowkes - STRIPER
Wed 22 Sep
kl 12:30 - 13:40
monique fowkes - DAME KLIPP fra
Wed 22 Sep
kl 14:00 - 14:30
selger redken - HERRE KLIPP fra
Wed 22 Sep
kl 14:30 - 15:15
TRINE FOSSE - FARGE small
Wed 22 Sep
kl 15:25 - 15:45
TRINE FOSSE - FARGE small del 2
Wed 22 Sep
kl 15:45 - 16:45
TRINE FOSSE - KLIPP M/FØN fra
Thu 23 Sep
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - MINICOLERASJON FRA
Thu 23 Sep
kl 10:55 - 11:30
SYNØVE SMEDSRUD - MINICOLERASJON FRA del 2
Thu 23 Sep
kl 11:30 - 12:15
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 23 Sep
kl 13:15 - 13:55
ELSE GRAM - DAME KLIPP fra
Thu 23 Sep
kl 14:00 - 15:30
Henrikke Fuglevik - STRIPER
Tykt hår.
Thu 23 Sep
kl 15:30 - 16:10
Henrikke Fuglevik - DAME KLIPP fra
Tykt hår.
Thu 23 Sep
kl 16:30 - 17:25
INGER JOHANNE TAKVAM - DAME KLIPP fra
Fri 24 Sep
kl 10:00 - 10:45
ANNE MARGRETH SOLBERG - FARGE small
Fri 24 Sep
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 24 Sep
kl 10:00 - 10:30
olav nesse - HERRE KLIPP fra
Fri 24 Sep
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 24 Sep
kl 10:55 - 11:15
ANNE MARGRETH SOLBERG - FARGE small del 2
Fri 24 Sep
kl 11:15 - 12:30
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
Fri 24 Sep
kl 11:15 - 11:55
ANNE MARGRETH SOLBERG - DAME KLIPP fra
Fri 24 Sep
kl 11:55 - 12:15
ANNE MARGRETH SOLBERG - LITEN KLIPP(KRANS) NAKKE fra
Fri 24 Sep
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - VASK FØHN FRA PRIS
Fri 24 Sep
kl 15:15 - 15:55
Kamilla Danielsen - DAME KLIPP fra
Hvis det skulle bli ledig time hos Kristina…
Sat 25 Sep
kl 09:00 - 09:55
Ritva Sinikka Nylenna - DAME KLIPP fra
Sat 25 Sep
kl 10:00 - 10:45
Anja fjelking - FARGE small
Sat 25 Sep
kl 10:55 - 11:15
Anja fjelking - FARGE small del 2
Sat 25 Sep
kl 11:00 - 12:30
Lene Kristoffersen - STRIPER
Sat 25 Sep
kl 11:15 - 12:10
Anja fjelking - DAME KLIPP fra
Sat 25 Sep
kl 12:30 - 13:25
Lene Kristoffersen - DAME KLIPP fra
Sat 25 Sep
kl 13:00 - 13:30
Martine bolme Pettersen - BARN KLIPP (0-5 �R)
Klipp av pannelugg og jevne ut og klippe bort…
Tue 28 Sep
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 28 Sep
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 28 Sep
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 28 Sep
kl 10:00 - 11:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
Tue 28 Sep
kl 10:00 - 10:30
Eirik Aksel Kvale - HERRE KLIPP fra
Thu 30 Sep
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 30 Sep
kl 10:00 - 11:00
ODDVEIG HELLEBUST - FARGE LARGE FRA
Thu 30 Sep
kl 10:55 - 11:15
ODDVEIG HELLEBUST - FARGE LARGE FRA del 2
Thu 30 Sep
kl 11:15 - 14:00
ODDVEIG HELLEBUST - KLIPP M/FØN fra
Thu 30 Sep
kl 15:45 - 16:45
Lene Hellum Kristiansen - FARGE LARGE FRA
Thu 30 Sep
kl 16:00 - 16:45
KRISTIN ANDERSEN - FARGE MEDIUM FRA
Thu 30 Sep
kl 16:40 - 17:00
Lene Hellum Kristiansen - FARGE LARGE FRA del 2
Thu 30 Sep
kl 16:55 - 17:15
KRISTIN ANDERSEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
Thu 30 Sep
kl 17:15 - 17:55
KRISTIN ANDERSEN - DAME KLIPP fra
Fri 1 Oct
kl 10:00 - 10:30
KAREN MARI WALDERSNES - FØN
Fri 1 Oct
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 1 Oct
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 1 Oct
kl 11:00 - 11:40
ANNE HEGNA GEORGSEN - DAME KLIPP fra
Fri 1 Oct
kl 11:15 - 12:45
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
Fri 1 Oct
kl 12:00 - 12:45
Snefrid Tyldum - KLIPP M/FØN fra
Fri 1 Oct
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - FØN
Mon 4 Oct
kl 14:00 - 14:45
ANN MARI AAS - FARGE small
Mon 4 Oct
kl 14:55 - 15:15
ANN MARI AAS - FARGE small del 2
Mon 4 Oct
kl 15:15 - 15:55
ANN MARI AAS - DAME KLIPP fra
Mon 4 Oct
kl 16:00 - 16:30
KJERSTI ELSET - FARGE GLOSS LARGE FRA
Mon 4 Oct
kl 16:30 - 17:55
KJERSTI ELSET - DAME KLIPP fra
Tue 5 Oct
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 5 Oct
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 5 Oct
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 5 Oct
kl 11:00 - 12:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
Tue 5 Oct
kl 12:00 - 12:40
Signe Solås Jørnsen - DAME KLIPP fra
Tue 5 Oct
kl 13:00 - 13:55
BJØRG OPPEGÅRD - DAME KLIPP fra
Tue 5 Oct
kl 14:00 - 15:00
SIRI HAANES - FARGE MEDIUM FRA
Tue 5 Oct
kl 14:55 - 15:15
SIRI HAANES - FARGE MEDIUM FRA del 2
Tue 5 Oct
kl 15:15 - 16:00
SIRI HAANES - WELLA KUR ETTER BEHAN
Tue 5 Oct
kl 17:00 - 17:55
GRY CAMILLA SAMUELSEN - DAME KLIPP fra
Wed 6 Oct
kl 09:00 - 09:45
Jeanette Dybwad - FARGE small
Wed 6 Oct
kl 09:55 - 10:45
Jeanette Dybwad - FARGE small del 2
Wed 6 Oct
kl 12:00 - 12:40
synøye danielsen - DAME KLIPP fra
Thu 7 Oct
kl 09:00 - 09:40
KIRSTEN KORNELIUSEN - DAME KLIPP fra
Thu 7 Oct
kl 09:00 - 09:15
Drop-in - VASK fra
Thu 7 Oct
kl 10:00 - 10:45
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 7 Oct
kl 11:00 - 11:55
ÅSE STRØM - DAME KLIPP fra
Thu 7 Oct
kl 14:00 - 15:45
JANETTE VIRIK - FARGE LARGE FRA
Thu 7 Oct
kl 14:55 - 15:15
JANETTE VIRIK - FARGE LARGE FRA del 2
Thu 7 Oct
kl 17:00 - 17:55
VIVI BJØRNØ - DAME KLIPP fra
Fri 8 Oct
kl 10:00 - 10:30
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 8 Oct
kl 11:00 - 11:55
HJØRDIS SMEDBAKKEN - DAME KLIPP fra
Fri 8 Oct
kl 12:00 - 12:55
Anna Tøndevold - DAME KLIPP fra
Fri 8 Oct
kl 12:00 - 12:30
KJERSTI ELSET - FARGE GLOSS LARGE FRA
Fri 8 Oct
kl 12:30 - 13:55
KJERSTI ELSET - DAME KLIPP fra
Fri 8 Oct
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - FØN
Fri 8 Oct
kl 14:00 - 14:30
gro øyra - MINICOLERASJON FRA
Fri 8 Oct
kl 14:00 - 15:30
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
Fri 8 Oct
kl 14:55 - 15:30
gro øyra - MINICOLERASJON FRA del 2
Fri 8 Oct
kl 15:30 - 16:15
gro øyra - KLIPP M/F�N fra
Mon 11 Oct
kl 10:00 - 10:55
Kari Skogheim Walle - DAME KLIPP fra
Mon 11 Oct
kl 11:00 - 12:00
ANNE RANDI HASLE - FARGE MEDIUM FRA
Mon 11 Oct
kl 11:55 - 12:15
ANNE RANDI HASLE - FARGE MEDIUM FRA del 2
Mon 11 Oct
kl 12:15 - 13:10
ANNE RANDI HASLE - DAME KLIPP fra
Tue 12 Oct
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 12 Oct
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 12 Oct
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 12 Oct
kl 10:00 - 11:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
Wed 13 Oct
kl 10:00 - 10:40
WENCHE SANDBECK - DAME KLIPP fra
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 26 Mar
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - VASK FØHN FRA PRIS
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 13:00 - 14:30
Ruth Nesje - STRIPER
Striper med hette og litt stuss av tuppene. Det…   Les mer  
Fri 26 Mar
kl 13:00 - 14:00
LIV SOLVEIG NORDBY - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 12:00 - 13:00
May-Tove Sørbø - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 12:00 - 12:55
MONA BAGLO - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 11:55 - 12:35
Anne Bergsås Mikkelsen - VIPPER OG BRYN
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 11:30 - 12:10
ANETTE LINDHJEM - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 11:30 - 12:25
THORDIS LANGØEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 11:15 - 11:55
Grete Gjerp - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 11:15 - 11:55
Anne Bergsås Mikkelsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 11:00 - 11:40
Else Synnøve Sørensen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 10:55 - 11:15
Grete Gjerp - FARGE small del 2
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 10:45 - 11:25
Nunne - DAME KLIPP fra
Vask, klipp, blåse tørt   Les mer  
Fri 26 Mar
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 10:00 - 11:00
Grete Gjerp - FARGE small
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 10:00 - 10:45
KARI MONICA LEITE - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 10:00 - 10:55
vigdis lockert - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 09:30 - 10:00
Morten Hobæk - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 09:00 - 09:55
ANNE KATRINE LARSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 09:00 - 09:30
GEIRFINN KVALHEIM - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 16:30 - 17:00
jonathan damsund - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 16:30 - 17:05
Christian Borchgrevink - MASKIN KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 16:00 - 16:30
Isak, 3 år - BARN KLIPP (0-5 �R)
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 15:55 - 17:00
KRISTIN ANDERSEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 15:30 - 16:25
Gabriele Thorvaldsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 15:00 - 15:45
KRISTIN ANDERSEN - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 15:00 - 15:55
Karin Ottestad - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 14:25 - 15:00
MONICA STEEN - STRIPER I FOLIE fra del 2
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 14:00 - 15:00
Bitte Sanne Melvold - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 14:00 - 15:30
Gabriele Thorvaldsen - STRIPER
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 13:30 - 14:00
Storm - GUTTEKLIPP 6-10 �r
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 13:15 - 14:15
MONICA STEEN - STRIPER I FOLIE fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 13:15 - 13:45
Storm - BARN KLIPP (0-5 �R)
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 13:15 - 13:45
Drop-in - GUTTEKLIPP 6-10 år
STORM   Les mer  
Thu 25 Mar
kl 12:30 - 13:10
Gunnbjørg Vestveit - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 12:30 - 13:00
Thor Adrian Nordheim Larsen Sortland - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 12:00 - 13:00
BERIT PEDERSEN - FØN
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 11:30 - 12:00
Karl Johan Løwe - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 11:00 - 12:00
HANNE NILSEN - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 11:00 - 12:00
SISSEL BJERVIG - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 11:00 - 11:30
LEIF STRÅTVEIT - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 11:00 - 11:45
PER MARIUS - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 10:45 - 11:00
Anne Skår Amundsen - BRYN NAPPING
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 10:00 - 10:45
Anne Skår Amundsen - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 10:00 - 10:55
Britt Thomassen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 10:00 - 10:55
Torild Iversen Kristiansen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 09:15 - 10:25
Anett Szurcsik-Bubreg - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 17:30 - 18:00
Felix Bjurmalm - GUTTEKLIPP 6-10 �r
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 16:15 - 17:10
ÅSE STRØM - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 15:45 - 16:15
BJØRN SØRENSEN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 15:00 - 15:25
Gislaug Fallet - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 14:30 - 15:45
EVA FLENNING GARNER - KLIPP M/LEGG fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 14:15 - 14:30
EVA FLENNING GARNER - FARGE EKSTRA 10 MIL fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 13:55 - 14:15
EVA FLENNING GARNER - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 13:00 - 14:45
JØLSANG SIRI - STRIPER
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 13:00 - 13:45
EVA FLENNING GARNER - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 12:15 - 12:55
Line Margrethe Rasmussen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 12:15 - 12:45
harald feen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 12:00 - 12:45
SIRI LEBORG - VASK fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 11:55 - 12:15
Line Margrethe Rasmussen - FARGE small del 2
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 11:15 - 12:10
KIRSTI NÆSS - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 11:00 - 12:00
Line Margrethe Rasmussen - FARGE small
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 10:55 - 11:15
KIRSTI NÆSS - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 10:30 - 11:25
Betzy Fløttre - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 10:25 - 11:00
Heidi Oltmanns - FARGE LARGE FRA del 2
Usikker på om jeg har krysset av riktig, men…   Les mer  
Wed 24 Mar
kl 10:00 - 10:25
KARI BAKKEPLASS - LUGG
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 10:00 - 10:45
KIRSTI NÆSS - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 09:30 - 11:00
Heidi Oltmanns - FARGE LARGE FRA
Usikker på om jeg har krysset av riktig, men…   Les mer  
Wed 24 Mar
kl 09:30 - 10:00
Dag Bygland Christiansen - HERRE KLIPP fra
Vanlig klipp   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 17:30 - 18:00
Todd - BARN KLIPP (0-5 �R)
Gutt 2 år   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 17:15 - 17:55
VIBEKE GUNDERSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:55 - 17:15
VIBEKE GUNDERSEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:45 - 16:55
SOLFRID KRISTIANSEN - LUGG
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:30 - 17:25
Karoline weidemann - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:00 - 17:00
VIBEKE GUNDERSEN - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 15:45 - 16:25
MARIT EDVARTSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 15:25 - 15:45
MARIT EDVARTSEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 15:00 - 15:40
Ingjerd Persson - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 14:30 - 15:15
MARIT EDVARTSEN - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 14:00 - 14:45
HALDIS HANSON - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 14:00 - 14:55
Jorun Flaatten - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 14:00 - 14:30
IVAR KOLSUM - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 14:00 - 14:30
Aleksander Nordby - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 13:30 - 14:00
Simen Tveten - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 13:00 - 13:30
MARGOT LYSVIK - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 12:45 - 13:40
Kari Hotvedt Bjerke - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 12:00 - 12:30
JAN W OLSEN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 12:00 - 12:45
HARRIET LARSEN - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 12:00 - 12:45
gro øyra - KLIPP M/F�N fra
Ingen   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 11:45 - 12:40
Mai Sonja Wesche Iversen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 11:25 - 12:00
gro øyra - MINICOLERASJON FRA del 2
Ingen   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 11:00 - 11:40
HELEN GULBRANDSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 11:00 - 11:55
Berit Olsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 10:30 - 11:30
gro øyra - MINICOLERASJON FRA
Ingen   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 10:15 - 10:35
Daniel Andresen - MASKIN KLIPP fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 10:00 - 11:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 09:15 - 09:45
Thomas - HERRE KLIPP fra
Vask og klipp   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 09:15 - 09:45
GEIR ØYEN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 17:15 - 17:45
MARTIN - BARN KLIPP (0-5 ÅR)
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 17:00 - 18:00
VIVI BJØRNØ - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 14:30 - 15:00
RAGNAR JACOBSEN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 14:00 - 14:30
Jonathan Myklebust - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 14:00 - 14:10
HEID LIE - LUGG
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 14:00 - 14:30
THOMAS ANDRESEN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 13:00 - 13:55
marit skjerve - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 13:00 - 13:45
HJØRDIS TINGVOLL - VASK FØHN FRA PRIS
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 13:00 - 13:55
Bjørg Oppegård - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 12:15 - 12:55
KARI BAKKE - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 12:00 - 12:55
Kari Terese Bugge - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 12:00 - 13:00
TIA Jensen - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 12:00 - 13:00
Liv Bakke Magerøy - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 11:55 - 12:15
KARI BAKKE - FARGE small del 2
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 11:15 - 11:55
Anne Grethe Randbye - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 11:00 - 12:00
KARI BAKKE - FARGE small
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 11:00 - 11:55
linda tveitan - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 11:00 - 12:00
SYNØVE LARSEN - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 10:55 - 11:15
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 10:15 - 10:45
SVERRE GLOMSTEIN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 10:00 - 10:45
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 09:00 - 09:30
henrik madsen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 14:30 - 15:00
ANTON BENTSRUD - GUTTEKLIPP 6-10 år
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 14:15 - 16:00
Fredrikke Borgestad - STRIPER
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 14:00 - 14:30
Ole-Petter Bonden - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 13:55 - 14:15
Fredrikke Borgestad - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 13:55 - 15:00
Live - MINICOLERASJON FRA del 2
Ønsker glansvask/ minicolour i hele håret.   Les mer  
Sat 20 Mar
kl 13:00 - 14:00
Fredrikke Borgestad - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 13:00 - 13:45
Live - MINICOLERASJON FRA
Ønsker glansvask/ minicolour i hele håret.   Les mer  
Sat 20 Mar
kl 13:00 - 14:00
Nina Poulsson - VASK fra
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 12:00 - 12:55
TORILL SKALLEVOLD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 12:00 - 12:45
PÅL HENRIKSEN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 11:55 - 13:00
Ann-Kristin Hagheim - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 11:30 - 12:00
Ada Skaane - BARN KLIPP (0-5 ÅR)
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 11:00 - 12:00
Randi Gudem - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 11:00 - 12:15
Ann-Kristin Hagheim - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 10:55 - 12:00
Anne Thorbjørnsen - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 10:30 - 11:25
RITA KRANSTAD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 10:00 - 10:40
Eva Jeanette Kristiansen - DAME KLIPP fra
Ble sååååå fornøyd før jul😃   Les mer  
Sat 20 Mar
kl 10:00 - 12:00
Anne Thorbjørnsen - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 09:30 - 10:15
Simen Danielsen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 09:00 - 09:30
Børre Grovan - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 16:15 - 18:00
Oda Emilie Hoem - STRIPER
Ønsker å stripe håret lyst. I hovedsak…   Les mer  
Fri 19 Mar
kl 16:00 - 16:15
Matilde Tonheim Mortensen - HULL I �RENE
Regner med dere er åpne siden man kunne bestille…   Les mer  
Fri 19 Mar
kl 16:00 - 16:30
tom ivar hansen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 15:00 - 15:55
Gretha Haugerud - DAME KLIPP fra
Vask og klipp   Les mer  
Fri 19 Mar
kl 14:45 - 15:05
Dima Demidov - MASKIN KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 14:15 - 16:15
KIRSTEN WOLD BORGERSEN - STRIPER
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 14:00 - 14:35
DANIEL HINNALAND - KLIPP KORT\TYNT fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 14:00 - 14:55
mimmi wold - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 13:15 - 15:40
KJERSTI ELSET - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 13:15 - 14:10
HELENA HARALSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - VASK FØHN FRA PRIS
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 12:55 - 13:15
KJERSTI ELSET - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 12:30 - 14:00
Grethe Solberg - KLIPP M/LEGG fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 12:00 - 12:55
Gunvor Osnes Thorød - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 12:00 - 13:00
HELGA BRU - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 12:00 - 13:00
KJERSTI ELSET - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 11:00 - 11:55
MARIANNE OLAUSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 11:00 - 11:55
Karin Brevik - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 11:00 - 11:55
anne skogen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 09:55 - 11:00
Hege Thon - FARGE small del 2
Bleke ettervekst   Les mer  
Fri 19 Mar
kl 09:00 - 09:30
Lasse - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 09:00 - 09:45
Hege Thon - FARGE small
Bleke ettervekst   Les mer  
Thu 18 Mar
kl 17:00 - 17:55
Linda Mathisen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 16:25 - 17:00
Linda Mathisen - STRIPER I FOLIE fra del 2
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 16:00 - 16:30
Nikolai Hellberg Hagen - GUTTEKLIPP 6-10 �r
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 15:45 - 16:55
JORUNN FERNER - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 15:15 - 16:40
Jonathan Myklebust - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 15:15 - 15:55
Karin Madsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 15:00 - 16:15
Linda Mathisen - STRIPER I FOLIE fra